دکوری دیواری

دکوری دیواری :

دیوارها مهم ترین اجزا هر ساختمان هستند که تزیین آن ها می تواند روی دکوراسیون داخلی منزل تاثیر گذار باشد به منزل شما روح و جذابیت خاصی ببخشد و باعث متفاوت شدن منزلتان بشود. اگر می خواهید منزلی خاص داشته باشید و بین دوستانتان بدرخشید با ما همراه باشید ما به شما نشان می دهیم که چگونه دیوار منزلتان با دکوری دیواری  به بهترین شکل تزیین کنید.

چه دیوارها یی از منزل احتیاج به دکوری دیواری دارد :

دیوارهای مختلف منزل مانند دیوار اتاق خواب ، آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، سرویس بهداشتی را می توانیم با دکوری های زیبا و ساده و خاص تزیین کنیم و به دیوار منزل خود روح بدهیم.

دکوری دیواری اتاق پذیرایی :

سالن پذیرایی مرکز توجه هر خانه است و باید به بهترین شکل ممکن تزیین شود. شما می توانید به کمک شلف ها ، تابلو های هنری ، تابلو فرش ها ، ساعت های دیواری ، آینه ، قاب عکس و …. دیوار سالن پذیرایی را تزیین کنید.

تزیین دیوار اتاق پذیرایی با شلف و باکس :

در خانه های قدیمی طاقچه هایی وجود داشتند که روی آن یک رادیوی قدیمی ، یک قاب عکس و یک فانوس می گذاشتند اما با مدرن شدن خانه ها آن طاقچه ها را از بین بردند اما امروزه باکس ها و شلف هایی در ابعاد مختلف وجود دارند که کارهمان طاقچه های قدیمی را انجام می دهند . شلف های دیواری جلو خاصی به دیوار منزل شما می دهند و می توانید دکوری هایی متناسب با دکوراسیون منزلتان در آن ها قرار دهید.

مدلی برا ی تزیین اتاق پذیرایی با شلف و باکس ها :

یک دیوار مناسب در پذیرایی خود انتخاب کنید با کس های مربعی یا شش ضلعی مانند شکل زیر روی دیوار قرار دهید و داخل آن ها چند شمع ، کتاب ، دوربین قدیمی ، گلدان کاکتوس ( افوربیا ) ، گل اریکا یا هر دکوری متناسب با دکوراسیون منزلتان در آن ها قرار دهید و زیبایی منزلتان را دو چندان کنید.

دکوری دیواری با شلف


تزیین دیوار اتاق پذیرایی با صنایع دستی :

اگر دوست دارید قسمتی از منزلتان سبکی سنتی داشته باشد ولی منزلی کوچک دارید و نمی توانید از صنایع دستی بزرگ استفاده کنید فقط کافیه یک دیوار با صنایع دستی درست کنید و از آن لذت ببرید.

دکوری دیواری با صنایع دستی


تزیین دیوار اتاق پذیرایی با تابلو :

می توانید دیوار نشیمن خود را با تابلوهای مختلف تزیین کنید . اگر مبلمانی مدرن با رنگ روشن دارید می توانید دیوار پشت مبل خود را با تابلوهای نقاشی هنری زیبا و شاد تزیین کنید. اگر مبلمانی کلاسیک دارید می توانید از تابلو فرش هایی که به دست هم وطن های خودمان بافته شده است تزیین کنید .

دکوری دیواری با تابلو


دکوری دیواری آشپزخانه :

دیوار اشپزخانه خود را با استفاده از شلف های دیواری ، دکوری های چوبی ، قا ب های فانتزی ، ظروف دکوری تزیین کنید .

دکوری دیواری آشپزخانه


دکوری دیواری اتاق خواب :

عکس ها خاطراتی از روز های خوش ما با عزیزانمان هستند می توانید دیوار اتاق خوابتان را با قاب عکس های زیبا تزیین کنید. اگر عاشق کتاب هستید با شلف و یا باکسی پر از کتاب های مورد علاقه خود دیوار اتاق خوابتان را تزیین کنید.

دکوری دیواری اتاق خواب
دکوری دیواری اتاق خواب با کتاب


چگونه دکوری دیواری ارزان قیمتی داشته باشیم :

لازم نیست برای داشتن دیواری زیبا هزینه بالایی کنیم فقط کافیه کمی خلاقیت داشته باشیم. ما چند نمونه از این خلاقیت ها رابه شما نشان می دهیم .

دیوار سبز در اتاق پذیرایی :

شما می توانید به جای دکوری دیواری یک دیوار سبز در منزلتان داشته باشید . تعجب نکنید بله دیوار سبز که به منزلتان رنگ و زندگی می بخشد. گیاهان انرژی بالایی به منزل شما می بخشند. دیوار های سبز در اندازه ها و شکل های مختلف مربعی ، مستطیلی و …. هستند که درست کردن آن در منزل کار بسیار ساده ی است فقط کافیه یک پنل مربعی مانند شکل زیر یا مستطیلی بردارید و داخل آن را از خزه یا کاکتوس و ساکولنت پر کنید به همین سادگی انرژی منزلتان را بالا ببرید و طبیعت را به منزلتان دعوت کنید.

دیوار سبز

دیوار دکوری چوبی :

برای داشتن دیوار دکوری چوبی کم هزینه می توانید یک شاخه خشک زیبا در طبیعت پیدا کنید و تنه باریک یک درخت خشک را حلقه حلقه برش دهید و مانند شکل زیر آن را تزیین کنید.

دکوری دیواری چوبی دست ساز

تزئین دیوار با بشقاب های قدیمی :

می توانید قسمتی از دیوار منزلتان را با بشقاب های قدیمی که در کابینت های خود دارید تزیین کنید و یک دیوار نوستالژی برای خود بسازید .

تزیین دیوار با بشقاب

تزئین دیوار با صدف :

زمانی که به دریا می روید در انجا تعدادی صدف جمع کنید وبا استفاده از آن ها دیوار سرویس بهداشتی خود را زیبا و خاص کنید فقط کافیه یک اینه دایره ای یا مربعی یا مستطیلی بردارید و اطراف آن را با صدف های زیبا تزیین کنید مثل شکل زیر :

تزیین دیوار با صدف

تزئین دیوار با وسایل دور ریختنی :

شما می توانید با وسایل دور ریختنی که در منزلتان دارید یک دیوار زیبا و خاص درست کنید. برای مثال اکر یک گیتار دارید که خراب شده و دیگر نمی توانید با آن بنوازید آن را دور نیندازید مانند شکل زیر طبقاتی در آن درست کنید و با گلدان های زیبا کاکتوس و ساکولنت و دکوری های متناسب با دکوراسیون منزلتان ان را تزیین کنید.

تزیین دیوار با وسایل دور ریختنی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *