دکوری چوبی دست ساز

بی شک همه ی ما دوست داریم همیشه دکوراسیون شیک و جدیدی داشته باشیم که این دکوراسیون بستگی به اشیا و دکوری های مورد استفاده و چیدمان آن ها دارد که همیشه باید سعی کنیم دکوری های زیبا و جدیدی انتخاب کنیم ولی لازم نیست که همیشه برای خرید دکوری به فروشگاه ها و مراکز خرید مراجعه کنیم گاهی خودمان می توانیم با وسایل موجود و دم دستی دکوری های خاص و منحصر به فردی درست کنیم که بسیار ارزشمند است.

دکوری چوبی


دکوری چوبی:


چوب به عنوان عنصری از طبیعت در ساخت دکوری های چوبی دست ساز بسیار کاربردی می باشد و می توان از تمام قطعات چوب مانند تنه درخت، شاخه درخت و حتی خرده چوب و ضایعات آن استفاده خلاقانه و زیبایی کرد و کاملا از نظر اقتصادی بهینه می باشد.

دکوری های چوبی


سبک روستیک:

سبک روستیک که نوعی سبک روستایی و طبیعی می باشد با استفاده از چوب که از دل طبیعت است می توان این سبک روستایی ساده را بازسازی کرد و با چوب نمونه های شگف انگیز و جذابی ساخت.

سبک روستیک


دکوری چوبی دست ساز:


با چوب می توان انواع دکوری چوبی دست ساز و دیواری بسازیم که از زیبایی خاصی برخورد دار باشند و همچنین به دلیل تنوع در رنگ و بافت چوب بسیار کار های متفاوتی به وجود می آید که می توان از آنها در تمام بخش های خانه برای دکوراسیون استفاده کرد.
با استفاده از تنه درخت وبا برش هایی بر روی آن می توان میز هایی خاص و زیبایی ساخت و جا شمعی هایی با چوب و گلدان های چوبی برای گیاهان بسیار جذاب هستند که به عنوان دکوری می توان از آنها استفاده کرد همچنین استند های چوبی برای گوشه ای ازخانه بسیار مناسب می باشد.

میز چوبی
جا شمعی چوبی
استند چوبی


دکوری چوبی دست ساز دیواری:


دیوار های خالی منزل را می توان با انواع دکوری چوبی دست ساز زیبا جذابیت بخشید، ساعت های دیواری که حتما در خانه ها لازم می باشد را با استفاده از چوب ساعت های چوبی زیبایی بسازیم و یا با قطعات مختلف چوب تابلو های متفاوت و رنگی ساخت و یا استفاده از اینه با قاب های چوبی و یا حتی شلف های چوبی که برای قرار دادن انواع دکوری مناسب می باشد می توان برای دیوار های خالی استفاده کرد که در زیر نمونه هایی از این دکوری ها را مشاهده می کنید.

آینه با قاب چوبی
تابلو چوبی
ساعت چوبی


ظروف چوبی دست ساز:


ظرف های چوبی که امروزه مورد استقبال قرار گرفته است زیبایی خاص خودش را دارد و بسیار جدید وشیک می باشد که با استفاده از ابزار های مخصوص، آنها را می توان به فرم های متفاوتی برای مصارف مختلف ساخت و از آنها استفاده کرد.
شکلات خوری، جا میوه ای های زیبا و سینی هایی در طرح های مختلف و ست سطل آشغال و جا دستمال کاغذی که از آنها در پذیرایی می توان استفاده کرد و جا جواهری و آینه دستی که کاربردی می باشند از وسایلی هستند که با چوب می توان ساخت.
گاهی ما کارهای چوبی دستی فراتر از این ها می خواهیم که در آن طرح و نقش های زیبا همراه با رنگ های متنوع کار شده باشد که در این صورت می توانیم از اثار دست هنرمندان خلاقی که کارهای بسیار زیبا و خلاقانه می آفرینند که از ارزش بسیار زیادی نیز برخورد دار است بهره ببریم.
این دکوری ها تمام کار دست هستند که بسیار ظریف کار شده و دکوری های بسیار خاص و منحصر به فردی می باشد که مورد پسند افراد سخت پسند قرار می گیرد در زیر نمونه هایی از این آثار را به شما معرفی می کنیم.

ست جا دستمال کاغذی و سطل آشغال
ست هنروهیمه
جا جواهری و برس چوبی دست ساز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *