ظروف دکوری شیک

با استفاده از ظروف دکوری شیک منزل خود را زیبا تر کنید ؟
ظروف دکوری تزئینات مناسبی برای منزل شما هستند که می توانید آن ها را در بوفه ها ، شلف ها ، طبقات چوبی ، میز جلو مبلی و یا کنسول اشپزخانه قرار دهید. حواستان باشد که نیاز نیست به هر گوشه خانه که نگاه می کنید یک ظروف دکوری خودنمایی کند. ما به شما نشان می دهیم که چگونه ظروف دکوری شیک مناسب انتخاب کنید.

انواع ظروف دکوری :


ظروف دکوری می تواند شامل میوه خوری ، گلدان ، شیرینی خوری ، شمعدان ، سینی ، ظروف کیک و…. باشد. این ظروف دکوری شیک جنس های مختلفی نظیر سرامیک ، شیشه ، چوب ، چینی و برنج دارند که هر یک زیبایی و جلو خاص خود را دارند که زیبایی بی نظیری به منزل شما می دهند .

انتخاب نوع ظروف دکوری :


در انتخاب نوع ظروف دکوری باید به سبک دکوراسیون منزل ، نوع مبلمان و مکان قردادن ظروف دکوری دقت لازم را داشته باشیم. اگر دکوراسیون منزلتان کلاسیک می باشد از ظروف دکوری سنتی و سبک قدیمی مانند ظروف چوبی ، ابکاری های طلا و نقره و مینا کاری شده استفاده کنید اگر دکوراسیون منزلتان مدرن می باشد از ظروف دکوری ساده رنگ های خنثی و ملایم استفاده کنید.

جنس ظروف دکوری :


در انتخاب ظروف دکوری شیک جنس و شکل اهمیت ویژه ای دارد. در اینجا به شما نشان می دهیم چه جنسی از ظروف دکوری برای دکوراسیون منزل شما مناسب تر است .

ظروف دکوری سرامیکی :


ظروف سرامیکی رنگ ها و طرح های جالب توجهی دارند که شکل ظاهری ان ها پراز گوشه های تیز و زاویه دار است که ان ها را عجیب و خاص کرده و دارای رنگ های شاد و گرم هستند. اگر می خواهید دکوراسیون منزلتان مدرن باشد پس حتما بدون درنگ برید سراغ ظروف دکوری سرامیکی با شکل های هندسی رنگارنگ و منزل خود را از سادگی در بیاورید .

ظروف دکوری سرامیکی
نمونه ظروف سرامیکی

ظروف دکوری شیشه ای :


ظروف شیشه ای به علت شفاف بودن و نمایان بودن وسایلی که در آن قرار داده شده می تواند جلو خاصی به منزل شما بدهد . ظروف شیشه ای نور را از خود عبور می دهند و باعث روشن تر شدن و بزرگ تر جلو دادن منزلتان می شود. اگر منزل کوچکی دارید یا نور خوبی در منزل ندارید بی درنگ برید سراغ ظروف دکوری شیشه ای تا منزل شما را دل باز تر کند.

ظروف دکوری شیشه ای
نمونه ظروف شیشه ای

ظروف دکوری چوبی :


حتما از عناصر پنج گانه طبیعت در منزل خود استفاده کنید. چوب یک نمونه از عناصر طبیعت است که انرژی بخشه و محیط منزلتان را گرمتر می کند . ظروف دکوری چوبی در گوشه و کنار منزلتان می تواند دکوری جذاب و کاربردی باشد. مثل یک آینه چوبی ، جا میوه ای چوبی ، گلدان چوبی ، جا دستمالی چوبی و….
بیاید سعی کنیم از صنایع دستی چوبی کشور خودمان استفاده کنیم .

ظروف دکوری چوبی
نمونه ظروف دکوری چوبی

ظروف دکوری چوب و سرامیک :


تلفیق چوب و سرامیک بسیار شیک و زیبا است. کسانی که منزل مدرن دارند می توانند از ظروفی که تلفیقی از چوب و سرامیک است استفاده کنند با این کار هم از عنصر حیات و هم از ظروف دکوری شیک و مدرن در منزلشان استفاده کردند.

ظروف دکوری شیک چوب وسرامیک

ظروف دکوری چینی :


افرادی که سبک های کلاسیک را می پسندند می توانند در منزلشان از ظروف دکوری چینی استفاده کنند.ظروف دکوری چینی با درخشندگی خود ظاهری جذاب به منزلتان می دهند و از آن ها می توانید برای پذیرایی از مهمان هایتان نیز استفاده کنید.

ظروف دکوری شیک چینی

ظروف دکوری برنجی :


ظروف برنجی علاوه براینکه می توانند دکوری بسیار زیبا و شیکی برای منزل شما باشند خواص دارویی زیادی نیز دارند . ظروف برنجی در از بین بردن بیماری های گوارشی و پوستی تاثیر زیادی دارند. دارای خاصیت ضد میکروبی نیز هستند.

ظروف دکوری شیک برنجی

ظروف دکوری در نشیمن :


شما می توانید با قرار دادن ظروف دکوری روی میز جلو مبلی نشیمن خود را از سادگی در بیاورید . ترکیبی از جا شمعی و گلدان بلوری یا سرامیکی هماهنگ با دکوراسیون منزلتان اسفاده کنید. کنار مبلمان خود از گلدان های سفید یا چوبی گل های اپارتمانی مثل سانسوریا ، زاموفیلیا و…. استفاده کنید عناصر طبیعی را به منزل خود دعوت کنید انرژی منزلتان را با این کار بالا ببرید.
ظروف دکوری را می توانید در بوفه نگه داری کنید که زیبایی و جلو خاصی به فضای نشیمنتان می بخشد.

ظروف دکوری در نشیمن

ظروف دکوری میز نهار خوری :


با تزیین میزشام با ظروف زیبا به استقبال مهمان خود بروید برای این کار لازم به ایده های عجیب و غریب و سخت نیست فقط کافیه یک گلدان پر از گل طبیعی و شمعدان و ظروف پذیرایی شیک و زیبا میزخود را شیک و دلنشین کنید.

ظروف دکوری میز نهارخوری

ظروف دکوری اشپزخانه :


ظروف خود را مثل میوه خوری ، شیرینی خوری و… را در کابینت های خود پنهان نکنید. با استفاده از آن ها کانتر اشپزخانه خود را زیبا کنید. از ظروف شیشه ای برای نگه داری خوراکی های رنگارنگ استفاده کنید این ظروف را داخل سبد یا سینی های زیبا بچینید و روی میز اشپزخانه قرار دهید با چند گلدان زیبا و گل های طبیعی زیبایی اشپزخانه خود را بیشتر کنید.

ظروف دکوری اشپزخانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *