لوازم دکوری شیک هنر و هیمه

لوازم دکوری شیک منزل هر ایرانی

خرید دکورهای های شیک

در خرید لوازم دکوری و  کاربردی نکته ای که هر کاربر را جذب می کند متفاوت و خاص بودن لوازم دکوری و همچنین موارد کاربرد آن در منزل است  لوازم هنر و دست ساز از بابت اینکه کار دست هنرمند بوده و طرح های منحصربفردی در ان قایل اجزا است به هز خانه ای رنگ وبوی دیکری  می بخشد .هنرمند با استفاده از لوازم دکوری و کاربردی می تواند با طزح های سنتی و مدرن سلیقه هر یک از کاربران خود را تامین کند.   این طرح ها قایل اجرا بر روی هر یک از لوازم منزل می باشد.

سینی های نقاشی

. سینی های نقاشی شده با طرح های  کاشی ، فرش ، و اسلیمی می تواند  یکی دیگر از لوازم دکوری مورد پسند باشد که می تواند نظر هر شخص خوش سلیقه و هنردوست  را به خود جلب  کند این نقوش به دلیل ایرانی بودن و اصیل بودن جایگاه ویژه ای در فرهنگ ما  ایرانیان دارد .

لوازم دکوری شیک -سینی با طرح قاجار

لورام دکوری -سینی با نقوش کاشی

صندوقچه های نقاشی شده  :

صندوقچه ها در ابعاد مختلف و طرح های زیبا می تواند  موارد  کاربرد مختلفی را برای ما  داشته باشد  صندوقچه. دکوری ، صندوقچه تی بگ، صندوقچه مخصوص کارد و چنگال ، صندوق چه های نگهداری زیرو آلات و … از موارد کاربرد این صندوقچه ها است . این صندوق چه ها نیز با نقوش منحصر بفرد خود جلوه خاصی را به منزل هر ایرانی می بخشد . علاوه بر این می توان از این  صندوقچه های هنری برای هدیه دادن به افرادی که دوستشان داریم استفاده کنیم .

صندوقچه با نقوش هندی

دیگر نمونه های موجود در سایت هنر و هیمه   :

در ادامه می توانید چندین نمونه از کار های  که توسط هنرمندانی  که با سایت هنر و هیمه همکاری می کنند را  ببینید .

هنرمندان تلاش کرداند که آثار خود را طوری طراحی کنند که   با سلیقه های شما عزیزان سازگار باشد .

آینه دستی از نمای جلو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *