گلدان چوبی

طبیعت همیشه برای ما جذاب و زیبا بوده و رنگ سبز موجود در گیاهان باعث امید، نگرش مثبت و ایجاد تعادل در ذهن و روح می شوند همچنین گیاهان حس زندگی را در ما زنده نگه می دارند به همین خاطر ما خواهان وجود گل و گیاه با گلدان های زیبا مانند گلدان چوبی در منزل خود هستیم.

طبیعت


گیاه در منزل:


گیاهان علاوه بر زیبایی فواید دیگری مانند پاکسازی هوا، افزایش اکسیژن و رطوبت، ازبین برنده مواد شیمیایی و گازهای سمی،انتقال انرژی مثبت و کاهش اضطراب می شوند که با نگهداری آن در منزل هم از فواید آن بهره می بریم و هم از زیبایی آن در دکوراسیون استفاده می کنیم.

گیاهان در منزل


گیاهان تصفیه کننده هوا:


گیاهانی مانند: پتوس، سرخس، سانسوریا و کاکتوس ها ازجمله گیاهانی هستند که اکسیژن سازی بالایی دارند و جذب کننده انرژی منفی و گازهای سمی مثل فرمالدئید ها و بنزن هستند که موجب تصفیه هوا می شوند که پیشنهاد می کنیم حتما در منزل از این گیاهان داشته باشید.

گیاهان در منزل


گلدان:


گیاهان زیبایی خاص خود را دارند ولی برای جذابیت بیشتر در دکوراسیون انتخاب یک گلدان مناسب و زیبا بسیار مهم می باشد که اندازه، جنس و مقاومت خوبی داشته باشد، گلدان هایی از جنس پلاستیک، سفالی و سرامیک وجود دارد که از آنها استفاده می کنند ولی امروزه چوب که در عرصه ی دکوراسیون بسیار موفق بوده است با ساخت گلدان چوبی برای گیاهان ترکیبی فوق العاده زیبا و طبیعی با این دو عنصر طبیعت به وجود آمده است که مورد استقبال قرار گرفته است.

گلدان زیبا


گلدان چوبی:


چوب در اندازه ، رنگ و اشکال مختلف با بافت های متفاوت وجود دارد که می توان مطابق سلیقه انتخاب کنیم و با برش های دلخواه انواع اشکال هندسی بسازیم و با رنگ های متنوع رنگ آمیزی کنیم، همچنین با چوب می توان انواع باکس و استند های چوبی خارق العاده ای بسازیم و از آنها در دکوراسیون منزل استفاده کنیم.

گلدان چوبی


کاربرد گلدان چوبی دراشپزخانه:


آشپزخانه با وجود پخت و پز و نگهداری مواد غذایی و… آلودگی زیادی دارد که استفاده از گیاهان در این مکان توصیه می شود که هم هوا را پاکسازی کند و هم به عنوان دکوری تزئینی از این گلدان چوبی لذت ببریم.

گیاهان دراشپزخانه

پذیرایی:


پذیرایی که محلی برای پذیرایی از مهمان می باشد باید دکوراسیون شیک و زیبایی داشته باشد که با انتخاب گل و گلدان چوبی مناسب می توان به زیبایی هر چه بیشتر آن کمک کرد و حس صمیمیت را در فضا به وجود بیاوریم.
گلدان را می توان بر روی میز جلو مبلی، میز غذا خوری، پشت پنجره و حتی با قرار دادن استند های چوبی در گوشه ای از پذیرایی و قرار دادن گیاهانی با گلدان چوبی زیبا با چیدمان مناسب در آن جذابیت زیادی را به وجود آوریم.

گلدان چوبی رو میز

اتاق:


اتاق خواب ها که مکان استراحت و مطالعه است گل و گیاه می تواند در به وجود آوردن آرامش و افزایش تمرکز بسیار تاثیر گذار باشد که گیاهان با گلدان چوبی کوچک برای روی میز و یا کنار پنجره مناسب است.

گلدان چوبی در اتاق


گلدان چوبی دست ساز:


گلدان های چوبی دست ساز که سبکی خلاقانه و خاصی هستند و می توان با استفاده از چوب انواع و اقسام گلدان های چوبی ساخت و یا حتی می توان از جعبه های چوبی میوه به عنوان استندگل استفاده کرد که ما در زیر نمونه هایی از گلدان های چوبی زیبا به شما نشان میدهیم:

استندچوبی
جعبه های چوبی
گلدان چوبی فانتزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *