دکوری دیواری چوبی پذیرایی

دکوری دیواری

دکوری دیواری چیست؟

دکوری دیواری به فضای دکوراسیون خانه جذابیت خاصی می بخشند وشما از این مدل دکوری ها می توانید برای تزئین تمام فضای منزل استفاده کنید. چه باور داشته باشید و چه نداشته باشیم انتخاب هایی که در مورد نحوه دکوراسیون مکانی که در آن کار یا زندگی می کنیم تاثیر قابل ملاحظه ای روی احساسات و ادراکمان دارد.

دکوری دیواری مدرن پذیرایی

دکوری دیواری

 

طرح های دکوری دیواری برای سالن پذیرایی

سالن پذیرایی یکی از مهم ترین نقطه در هرخانه ای است بنابراین دکوراسیون فضای پذیرایی ازاهمیت زیادی برخوردار می باشد , بنابراین میتوانیم از انواع دکوری دیواری برای زیباترکردن دکوراسیون منزل استفاده کرد.

دکوری دیواری زیبا با نورافشان

دکوری دیواری

تزیین دیوار پذیرایی

یکی از انواع ایده های کاربردی برای تزئین سالن پذیرایی تزئین دیوار پذیرایی می باشد و شما می توانید با کمک شلف دیواری ;تابلوهای هنری زیبا;وساعت های فانتزی و قاب عکس های خانوادگی و شمع و.. دیوار پذیرایی را تزئین کنید . حتی شما می توانید وسایل دکوری دیواری را به آسانی روی قسمتی از دیوار پذیرایی نصب کرده و در صورت تمایل و ایجاد تنوع جای دکوری ها را تعویض کنید.

ساعت دیواری زیبا

ساعت دیواری

تابلو دیواری پذیرایی

قاب عکس دیواری

شلف دیواری زیبا

شلف دیواری

تابلوی زیبای دیواری

تابلوی دیواری

طرح های دیواری برای آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه است و خانم خانه زمان زیادی را در این فضا می گذراند .بنابراین توجه به آرایش و دکوراسیون آن از اهمیت زیادی برخوردار است شما می توانید با ایده های متفاوت دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد را درفضای آشپزخانه منزلتان ایجاد کنید.

دکوراسیون زیبای آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون مدرن آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

 

 دکوری دیواری برای میز تلویزیون

مدل های رایج میز تلویزیون و میز ال سی دی نوع دیگر از دکوری دیواری می باشند که دارای طرح های تقریبا ساده ای هستند و طوری طراحی شده اند که می توانند انواع دکوری ها را در خود جای می دهند و ازاین طریق زیباتر به نظر برسند.

دکورهای زیبای دیواری تلویزیون

دکوری میز تلویزیون

انواع دکوری های مدرن میز تلویزیون

دکوری میز تلویزیون

انواع دکوریهای میزتلویزیون دیواری

دکوری میز تلویزیون

تزئین دیوار با گیاهان

هستند کسانی که به دلیل مطالعه و آگاهی زیاد از تاثیر گیاهان در دکوراسیون منزل از گیاهان استفاده می کنند. استفاده از آجر و چوب و گیاهان پیچی به عنوان بهترین گزینه برای دکوری دیواری پذیرایی و ایجاد تحول و حل شدن طبیعت درمنزل محسوب می شود. آجربرگرفته از خاک به عنوان عنصراصلی معماری ایرانی ; چوب ورنگ سبز هم برگرفته از دل طبیعت می باشد, از آنجایی که همه ما از طبیعت به زندگی شهری وماشینی رسیدیم وجود این خلاقیت و نو آوری در دکوری دیواری آرامش خاصی به شما القا می کند و انرژی شما را برای یک روز خوب دوچندان می کند.

تزیین دیوار با گیاه

دکوری گیاهان

دکوراسیون دیواری با گیاهان تزئینی

دکوری گیاهان

دکوراسیون زیبا با گیاهان تزئینی

دکوری گیاهان

کلام آخر

دیوارها به عنوان سازه اصلی و تشکیل دهنده هربنایی محسوب می شوند و یکی از مهم ترین عناصر موجود در طراحی فضای داخلی هستند که به ظاهر فضای منزل شما شخصیت می بخشند و انعکاسی از سبک , علاقه شخصی و خاطرات شما در فضای منزل می باشند . این طراحی باید کاملا متناسب ومطابق با دکوراسیون داخلی منزل باشد و تمام عناصر منزل باید باهم هارمونی داشته باشند تا فضای خانه دلنشین تر باشد و آرامشی عمیق را بعد یک روز کاری سخت وپراسترس به همراه آورد که هیچ نعمتی برای بشر بالاتراز آرامش روح وروان نیست.

   برخی از محصولات  در هنر و هیمه

[wcps id=”1961″]

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *